بازگرداندن پیج دیسیبل شده (بازگردانی پیج اینستا)

بازگردانی پیج اینستا

سلام دوستان عزیزم

اگر پیج اینستا شما به هر دلیلی غیر فعال یا حذف شده و نیاز به برگرداندن اکانت اینستاگرام نگران نباشید. من محمد مهدی فلاح به همراه تیم قدرمند خود به شما کمک میکنم تا پیج خود را بازگردانی کنید.

بازیابی اکانت اینستا

برای بازیابی اکانت اینستاگرام شما باید در مرحله اول نوع مشکل را شناسایی کنید. معمولا اتفاق هایی که برای یک پیج رخ میدهد یکی از گزینه های زیر است:

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است و از دست دادن اکانت و پیج میتونه تبدیل به یک کابوس برای خیلی از کاربرها بشه. از طرفی از دست دادن ارتباط با دوستان و همکاران خود و از طرفی هم از دست دادن عکس و ویدیو هایی که برای شما خاطره ساز است.

افراد خیلی زیادی هم بر روی پیج کاری خود در اینستا فعالیت بازاریابی انجام داده اند و کسب و کار خود را در این فضا ایجاد کرده اند.

اما متاسفانه همه این موضوعات از چالش هایی این فضا می باشد و وقتی که ما زمین بازی خود را اینستاگرام انتخاب میکنیم باید قوانین آن را هم به ناچار بپذیریم.

برگرداندن پیج اینستا

خبر خوش: نگران نباشید در بسیاری از مواقع برگرداندن پیج اینستا کار امکان پذیری می باشد.

محمد مهدی فلاح

چرا اکانت اینستاگرام من غیر فعال شد؟

دلایل مختلفی برای غیر فعال شدن یک پیج اینستاگرام وجود دارد و در بیشتر مواقع بدون دریافت هیچ اخطاری پیج غیرفعال می شود. در زمانی که شما می خواهید وارد پیج خود شوید این موضوع را از طریق پنجره پاپ آپ مشاهده میکنید.

دقت داشته باشید که ما در مورد فراموش رمز عبور اکانت صحبت نمی کنیم چرا که در این شرایط می توانی با استفاده از ایمیل یا شماره تماس پسورد خود را ریست یا ریکاوری کنید.

دلیل اصلی غیر فعال شدن پیج ها انجام فعالیت خلاف قوانین اینستاگرام می باشد، تصاویر خلاف اخلاق، انتشار موضوعات غیر اخلاقی، تصاویر برهنگی و …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *